facebook reklama

Internetinė rinkodara – tai įvairaus pobūdžio reklamos interneto tinkle metodų, būdų ir instrumentų rinkinys. Jie naudojami tikslinei auditorijai pritraukti ir sužadinti jos domėjimąsi.

Internetinės rinkodaros tikslas yra išgauti maksimalų efektą iš interneto svetainės (internetinės parduotuvės, bendrovės tinklapio) lankytojų, paversti lankytojus realiais pirkėjais, o viso to rezultatas – padidėjęs bendrovės, reklamuojančios savo prekes ir paslaugas internete, pelnas.

Kai kalbame apie prekių pardavimą, internetinės rinkodaros pardavimo atveju pardavimo vieta yra internetinė parduotuvė. Norint, kad ji taptų veiksminga prekyviete, būtina skirti dėmesio tokiems aspektams, kaip portalo dizainas, jo praktiškumas, turinio kokybė, navigacijos sistemos patogumas ir vartotojams skirtų paslaugų naudingumas.
Mūsų bendrovė siūlo ištisą įvairių paslaugų ir prekių reklamavimo interneto tinkle spektrą ir neapsiriboja vien internetinėmis parduotuvėmis.

Rinkodara socialiniuose tinkluose

Daugelis iš mūsų puodelį rytinės kavos (o kartais ir taurę popietinio vandens) geriame skaitydami, komentuodami, skleisdami įvairią informaciją apie tai, kas mus šią akimirką sudomino. Ir tai vysta būtent populiariausiame pasaulio socialiniame tinke – Facebook. Nors… ne vien. Mes visi rašome naujienas Twitter, žiūrime vaizdo įrašus Youtube, įkeliame nuotraukas į Flickr.

Ir jau niekam ne paslaptis, kad žaibišku greičiu besivystantys socialiniai tinklai pakeitė beveik kiekvieną iš mūsų. Kartu su jais pasikeitė ir mūsų požiūris į komunikaciją, ir į pačią informacijos gavimo esmę. Nekyla abejonių, kad galbūt stovime visiškai naujo informacijos sklaidos būdo akivaizdoje, turėdami galimybę bendrauti, dalytis įdomia informacija, skleisti savo idėjas, planus ir galbūt net verslus.

Viena iš risam ∙ media paslaugų yra skirta būtent skatinti jūsų verslą socialiniuose tinkluose, talpinant reklaminius skelbimus. Būtent dėl to, kad daugybė žmonių nuolat leidžia laiką socialiniuose tinklapiuose, atsirado naujas efektyvaus reklamos skleidimo būdas. Efektyvaus, nes egzistuoja galimybė tikslingai rodyti ją tiems, kam ji gali būti aktuali.

Mes suprojektuosime, sukursime ir patalpinsime jūsų paslaugų reklamą ir suteiksime jums pagalbą visais klausimais, susijusiais su rinkodara Facebook, Youtube, Twitter tinkluose ir kituose nusipelniusiuose (dėl didelio srauto) projektuose.

Reklaminiai skelbimai Facebooke (Ads)

Kad ir kas ką sakytų, reklama socialiniame Facebook tinke yra iš tiesų efektyvi. Viskas priklauso nuo to, kiek teisingai ir kūrybingai ji yra sukurta, ir ar ji skirta tai konkrečiai tikslinei auditorijai, kurią būtina pasiekti? Bendraudami socialiniuose tinkluose, mes patys nusistatome reakcijos į vienokią ar kitokią reklamą taisykles, dar daugiau: mes patys nusprendžiame, pasidalyti šia reklama su kitais ar ją tiesiog išjungti. Todėl reklaminių skelbimų kūrimo Facebooke taisyklės yra kitokios, negu įprasta. Sužadinkite savo lankytojo pasitikėjimą jumis, sudominkite jį patrauklia informacija, ir sėkmė yra jūsų rankose.

Kuo mes galime Jums padėti?

   1. Atsižvelgdami į suderintą biudžetą, suplanuosime reklaminę kampaniją. Labai viliamės, kad Jūs būsite, supažindindami mus su savo paslaugų tiksline auditorija ir principais.

Reklama gali būti išfiltruota ir rodoma tik įvairioms tikslinėms grupėms.

   1. Sukursime keletą vienos tematikos reklaminių skelbimų ir nustatysime kiekvieno iš jų efektyvumą. Rezultatas – pasirenkame efektyviausią ir paliekame jį tolimesnei reklamai.

Taip mes pasiekiame didžiausio rodomo skelbimo efektyvumo.

   1. Analizuojame patys ir siunčiame Jums ataskaitą apie Jūsų reklaminę kampaniją, pridėdami savo pamąstymus ir komentarus.

Kartu atliekame „skrydžių analizę“ ir darome išvadas kitai kampanijai.Reklaminių skelbimų pavyzdžiai: (spauskite, kad atidaryti reklaminį puslapį)

Reklama Google AdWords (Reklaminiai skelbimai)
Reklamuokitės paieškos sistemoje Google.com!

Interneto reklamos rinka vystosi labai sparčiai. Nuolat daugėja verslų, kurie standartinius savo paslaugų reklamavimo būdus papildo reklama paieškos sistemose arba išvis pereina vien prie reklamos internete.
Karti keičiasi ir vartotojo elgsena, kai jis ko nors ieško. Taip, ieškodami kokių nors išteklių internete, mes tapome konkretesni ir labiau susikaupę, stengdamiesi įvesti kuo konkretesnę frazę/žodį. Taip elgiamės, norėdami rasti būtent tai, ko ieškome, ir gauti rezultatą greit. Vartotojas jau retai pereina į 2, 3… 5-ą rezultatų paieškos puslapį.

Su reklaminių Google AdWords skelbimų pagalba Jūs:

   1. Pagal savo unikalius raktinius žodžius visada būsite pirmose paieškos rezultatų vietose.

Mes sukursime, parengsime ir paleisime kampaniją.

   1. Akimirksniu padidinsite savo interneto svetainės informacijos mainų srautą

Kiek reikia laiko, norint pradėti reklaminę kampaniją? Ne daugiau kaip 48 valandų nuo analizės pradžios momento.

   1. Padidinsite savo tinklapio populiarumą.
   1. Jūsų tinklapio pavadinimas nuolat krenta į akis, Jūsų reklama aukščiau visų kitų.

Mes užtikrinsime, kad Jūsų reklama, atsižvelgiant į užklausų skaičių, būtų populiarumo viršūnėje.

   1. Gausite išsamią ataskaitą apie kiekvieną išleistą litą.
   1. Sutikite – ne visos reklamos agentūra pateiks Jums duomenis, iš kurių galėsite 100% tikslumu nustatyti įdedamų lėšų efektyvumą. Techninės Google galimybės leidžia tai padaryti.

Atsižvelgdami į Jūsų verslo specifiką, mes parengsime asmenines ataskaitas ir padėsime jas suprasti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *