Banerių reklama

Banerių reklama internete yra greitas ir patikimas būdas atkreipti lankytojų dėmesį į Jūsų prekybos ženklą bei tinklapį – svetainėje apsilankę ir jūsų paslauga/preke susidomėję lankytojai pats potencialiais Jūsų bendrovės klientais.

Mes kuriame įvairaus dydžio banerių paketus ir įkeliame juos į reklaminius plotus.

Mes turime sėkmingų reklamos kampanijų planavimo ir vykdymo internete patirtį. Parašysime veiksmingus reklamos scenarijus, kurie itin kokybiškai atskleis Jūsų bendrovės veiklos specifiką ir pritrauks potencialius klientus.

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir pradėkite reklamuotis internete!

Vienas iš bet kurios reklaminės kampanijos tikslų – greitai išplatinti informaciją, sudominti kuo daugiau žmonių (o rezultatas – paskatinti juos įsigyti Jūsų prekę ar paslaugą), ir tai padaryti su kuo mažesnėmis sąnaudomis.

Kas gi yra virusinė rinkodara?

Virusinė rinkodara – tai mediaviruso, pavyzdžiui, įdomios vaizdo medžiagos, FLASH įskiepio ar kito patrauklaus turinio sukūrimas ir talpinimas. Mediavirusas greitai pasklinda internete pačių vartotojų dėka ir kartu jis perneša reikiamą reklaminę informaciją.

Ši reklamos rūšis leidžia daryti žmogui poveikį tuo būdu, kad jis “užsikrečia” platinimo idėja ir pats tampa žinios nešėju. Veikdamas “iš lūpų į lūpas” principu, reklaminis pranešimas gali neįtikėtinai greitai pasklisti tarp interneto vartotojų.

Virusinės reklamos privalumai

  1. Apimama didžiulė auditorija;
  1. Aukšta kokybė ir ilgas kontakto laikas;
  1. Itin žema kontakto kaina;
  1. Įdomi ir neįprasta reklama;

Web dizainas. Kaip mes tai darome?

Žinome, kad kiekvieno iš mūsų požiūris į interneto svetaines tapo įprastas reikalas, ir per dieną mes galime peržiūrėti gana daug tinklapių, taip leisdami laiką namie, o galbūt tai yra mūsų darbo dalis. Ir jau tikrai kiekvienas galime tiksliai įvertinti vienos ar kitos svetainės kokybę.

Taip, mūsų bendrovė kuria interneto svetaines ir informacines web sistemas. Tai mes darome jau daug metų ir esame įgiję šioje srityje tam tikros patirties. Daugelis galvoja, kad tai yra gana paprasta: nupiešei logotipą, parašei tekstą ir įkėlei, naudodamasis įvairiais automatiniais svetainės kūrimo įrankiais, pagalbininkais, ir pan. Leiskite su Jumis nesutikti. Jei kalbame apie “teisingai” sukurtą tinklapį, jo kūrimo procesas reikalauja daug pastangų.

Ką mes įdedame į sąvoką “TEISINGAI”?

Pirmiausiai, tinklapis yra sprendimas, kuris yra kuriamas keliais etapais:

1. Tyrimas ir projektavimas

   1. Mes analizuojame ir projektuojame struktūrą, kuri atitiktų pristatomą verslą, paslaugą, prekę arba tematiką.

Šiame etape Jūsų reikalavimai ir pageidavimai yra itin svarbūs, jiems teikiamas prioritetas.

2. Dizainas

   1. Apgalvotas dizainas, atitinkantis šiuolaikinės rinkos standartus ir psichologinį šiuolaikinio lankytojo vertinimą. Siekdami, kad informacija būtų teisingai suvokiama ir darytų didesnį poveikį, dizainą mes adaptuojame prie Jūsų tikslinės auditorijos.

Tik po to, kai dizainas yra suderintas, prasideda programavimo procesas. 

3. Gamyba

   1. Programinis kodas – tai jūsų tinklapio kūnas, ir jame negali būti klaidų. Už tai atsakome mes, ir į mūsų pareigas įeina patikrinimas visose žinomose naršyklėse testavimo momentu.

4. Paleidimas

   1. Integruojame analitinę sistemą lankytojų apskaitai, analizei ir elgsenos tyrimui. Suderinsime Jūsų virtualų serverį, įkelsime sukurtą tinklapį ir jį įjungsime

5. Pagalba 

  1. Įkėlę Jūsų svetainę, nepaliksime Jūsų vienų plaukioti atviroje jūroje. Visa tai, kas yra susiję su informacijos, grafinės medžiagos atnaujinimu, įvairiais funkciniais papildymais, apima vystymo ir palaikymo procesas. Mes garantuojame, kad į vienokius ar kitokius Jūsų paklausimus mes reaguosime labai greitai.

Sukūrus svetainę, būtina dirbti toliau siekiant, kad jos reitingas nuolat didėtų, todėl pagalbos laikotarpiu siūlome Jums rinkodaros paslaugas, leisiančias populiarinti Jūsų svetainę pasaulinėje virtualioje erdvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *